“Ata ktheheshin tek ajo për seks”/ Gruaja në dilemë, t`i besojë partnerit apo asaj që pretendon se kanë fjetur bashkë?

Seksi

“Ata ktheheshin tek ajo për seks”/ Gruaja në dilemë, t`i besojë partnerit apo asaj që pretendon se kanë fjetur bashkë?

Nga: B.S. Më: 1 tetor 2021 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një grua ka shfaqur shqetësimin e saj në rubrikën “Dar Deidre” të “The Sun”, transmeton “Bota sot”.

Ajo është në dilemë, pasi nuk e di nëse partneri po e tradhëton apo po përndiqet nga një grua.

Ky është rrëfimi i saj:

Një grua telefonoi në shtëpinë tonë fundjavën e kaluar duke pretenduar se kishte fjetur me të dashurin tim.

Ajo tha se unë meritoja të dija "të vërtetën e ndyrë".

Por ai mohon të ketë folur ndonjëherë me këtë grua.

Unë jam 46, ai është 52 dhe ne jemi së bashku që dy vjet.

Ne u transferuam për të jetuar së bashku në fillim të pandemisë dhe jemi grindur shumë për gjëra të parëndësishme.

Unë mendoj se ne të dy u përpoqëm të përshtatemi për të bashkëjetuar si çift.

Partneri im i mëparshëm ishte jobesnik dhe unë u shqetësova se grindjet e vazhdueshme do ta shtynin të dashurin tim të ri në krahët e një gruaje tjetër.

Por sa herë që pajtoheshim, ai më siguronte se isha gruaja e vetme për të.

Isha vetëm në shtëpi kur ra telefoni. Kjo grua u hodh për të kërkuar falje, duke thënë se nuk e kishte kuptuar që ai ishte i zënë derisa e kërkoi në Facebook.

Ajo pretendoi se ai ishte prezantuar si beqar që nga divorci i tij pesë vjet më parë.

Me sa duket ata do të takoheshin çdo të mërkurë në një pijetore në fshatin tjetër afër nesh. Ata do të pinin disa pije dhe pastaj do të ktheheshin tek ajo për seks.

Nuk eshte e pamundur. Çdo të mërkurë partneri im luan për një ekip me shigjeta, ose të paktën kështu thotë ai.

Por me siguri do të kishte disa shenja të tjera?

Ai thotë se ka një ide të mirë se kush është kjo grua.

Me sa duket ka një grua të çuditshme që sillet rreth pijetores ku ai luan me shigjeta.

Ai thotë se ajo kurrë nuk i është afruar, por ai i ndjen sytë e saj të bezdisshëm që e shikojnë.

Unë dua t'i besoj atij kur ai thotë se nuk e njeh atë. Por thjesht nuk e di.

Kjo grua dukej aq bindëse. Ajo madje arriti të përshkruajë në mënyrë të përsosur një tatuazh që partneri im ka në parakrah.

DEIDRE Përgjigjet: Dikush po ju gënjen. Është e mundur që kjo grua ka trilluar të gjithë historinë.

Për shembull, nëse tatuazhi i tij i parakrahut është i dukshëm në fotografitë e tij në mediat sociale, ajo mund të ketë qenë në gjendje ta përshkruajë atë nga atje.

Nëse ai thotë se po luan për ekipin lokal të shigjetave, duhet të ketë anëtarë të tjerë të ekipit që mund të garantojnë për të.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat