Po bëja dush kur hyri... - Bota Sot
Po bëja dush kur hyri...

Seksi

Po bëja dush kur hyri...

Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 09:30
Ilustrim

Katia ishte duke bërë dush kur pa që bashkeshorti i saj hyri në banjo.

– Eja ! i tha ajo pa u menduar së tepërmi .

Pa thënë asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan të laheshin së bashku, por ishte ai i pari që filloj ta puthte me shumèë endje.

Kur shkuan në shtrat ai donte të shihte ndeshjen e futbollit né Tv, vetëm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtërore i riktheu dëshiren për të bërë dashuri.

Ajo u kthye mbrapsht, ngaqe e dinte që ai donte ta depertonte nga mbrapa në atë pozicionin disi kafsheror, prandaj nuk u pendua për zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios që e ledhatonte embëlsisht në fund te barkut pa e nderprerëe aspak vrullin e tij mashkullor.

Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhanë asaj mundesinë të arrinte momentin kulmor te kenaqesise. Atë me te deshiruarin.

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit më parë dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dytè qè shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per tè kaluar dy jave shplodhèse e argètuese e kohève tè fundit flitej shumè per jetèn e natès dhe plazhet e bukura ne kètè ishull ,tè cilin e frekuentonte shumè rinia .

Ata sapo kishin mbërritur dhe pasi kishin ngrënë darkë në sallën e restorantit kishin shkuar në dhomë për t’u larë e ndërruar teshat.
Nata kishte qenë disi e zhurrmshme né Hotel. Disa grupe të rinjsh ecnin plot zhurrmë nëpër korridor dhe poshtë dritares së tyre veturat kishin bërë rrëmujë pjesën më të madhe të natës.

Disi të pakënaqur nga mungesa e qetësisë ata zbritën në katin e parë për të ngrënë mèngjesin. Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit. Shumica ishin të rinj nga vende të ndryshme të botës dhe kjo kuptohej menjëherë nga ndryshimi i fizionomise së mysafirëve në çdo tryezë. Edhe fjalët e shkëputura që të zinte veshi ishin në gjuhë të ndryshme.

Cifti i ri u drejtua drejt plazhit që ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjatë rrugës shihnin vitrinat e dyqaneve të shumtë që po fillonin të hapeshin në atë kohë.

Ata të dy po flisnin për diellin dhe kujdesin që duhet tè tregonin ditet e para për të mos u djegur derisa arritën në plazhin ranor

Katia shihte me vëmendje njerëzit pèrreth dhe i tërhoqi vëmendjen një djalë që ndodhej poshtë një çadre dielli nga e majta e saj. Nxorri syzet e diellit nga çanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetëm nga dielli por edhe mund të shihte këdo pa rënë në sy. Marsilio shkoj të blinte gazetën sportive sepse ato ditë ishte kampionati boteror i futbollit.

Ajo përfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytë djalit nga e majta që po fliste né celular me dikë dhe s’e kishte mendjen tek Katia, por e zhgënjeu pak kur djalit iu afrua një vajzë e re dhe pa i ndërprerë telefonaten i dha një puthje.

Katia pati deshire të ishte midis tyre dhe të putheshin që të tre por kjo ide e çuditi së tepermi ngaqe ishte hera e parë që i kalonte nëpër mendje.

Menjëherë u përpoq të harronte puthjen treshe dhe imagjinoj të ishte brenda në det se bashku me djalin dhe atje në brendesi te ujit te kripur mund te shkëmbenin disa ledhatime ……

Burri i saj lexonte gazetën prej një ore prandaj ajo e mërzitur ju afrua detit disi të ftohtë né orën 9,30 tè mengjesit por kjo nuk e pengoj të bënte një not qetèsues.

Kontakti me ujin e detit i kishte pëlqyer gjithnjë e ndihej disi e çliruar nga mendimet kur notonte.

Në fund të javës së parë kishin zënë shoqèri me njè çift tjetèr. Ata ishin të martuar prej katër vjetèsh por nuk kishin fëmijë. Katia dhe Sabrina shkonin shumë dakord dhe perfitonin nga rasti për të shkuar nëpër dyqanet anës detit ndërsa dy burrat shkonin për të pirë në Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.

Sabrina ishte shumë llafazane dhe i pëlqente të blinte rroba të reja vetèm se një ditë kur bleu një kostum te ri banjoje e ftoj Katian në dhomën e saj .

Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve të saj për të provuar rrobat e banjès. Ajo e kuptoj që i pëlqente trupi i bukur i Sabrinès por ngeli pa fjalë kur Sabrina i tha : – Nuk e di nèse të pëlqen ky kostum po të pëlqeu ta dhuroj. Provoje një herë!

Duhet tè ishte flakè e kuqe nè fytyrè kur filloj tè provonte rrobat e banjos. Ndjeu shikimin e Sabrinès mbi tè dhe kjo e vuri nè siklet tè madh megjithèse qeshi nga habia e sikleti qè i shkaktuan fjalèt e Sabrinès – Sa tè bukur e ke gjirin!-

Qeshèn tè dyja dhe Sabrina e përqafoj ngohtèsisht por tè qeshurèn dhe pèrqafimin e ndërpreu trokitja e derës.- E dashur jam unë u dègjua zèri i nga ana e jashtme e derès.

Ishte Luigji burri i Sabrinès.

Dy çiftet po hanin darkë bashkè ashtu siç bënin shpesh ditëve të fundit.

– A keni shkuar ndonjëherë në plazh nudistesh?- pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian.
-Jo. Thanë ata njëkohèsisht .
– E them këtë sepse unë dhe Luigji nesër duam të shkojmë në një plazh nudistësh e menduam t’ju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pikë turpi.
-Unè nuk e di të ketë një plazh të tillë në këtë ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska kemi pyetur dhe do marrim një Taxi nesër. Plazhi është në një vend ku nuk afrohesh dot me makinë edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkëshorti i saj që vazhdoj .
-Jemi informuar është vend i qetë dhe larg syve të fëmijëve ose kuriozëve-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton të inatosur Marsilio.
Deri në fund tè darkës nuk foli mè askush. Kur u ndanè ndèrsa përshèndeteshin Marsilio tha me qesèndi:- Na tregoni ndonjè gjè tè bukur kur të ktheheni nga plazhi juaj .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat