Videoja tregon se çfarë do të ndodhte nëse do shpërthente çdo bombë nukleare në Tokë - Bota Sot
Videoja tregon se çfarë do të ndodhte nëse do shpërthente çdo bombë nukleare në Tokë

Shkencë & Teknologji

Videoja tregon se çfarë do të ndodhte nëse do shpërthente çdo bombë nukleare në Tokë

Më: 5 prill 2019 Në ora: 13:16
Pamje e shkeputur nga video

A keni pyetur ndonjëherë vetën se çfarë do të ndodhte me njerëzimin nëse të gjitha bombat nukleare do të shpërthenin në të njëjtën kohë në planetin tonë?

Nëse ju nevojitej një konfirmim për këtë, atëherë ekziston një video që tregon në mënyrë të detajizuar se çfarë do të ndodhte me fatin e Tokës.

Kjo video tetë-minutëshe tashmë është parë më shumë se 5 milionë herë në YouTube në vetëm dy ditë.

Të shpresojmë se njerëzit që mendojnë dhe kanë të njëjtin autoritet sikur Trumpi, Kimi dhe Putini të shohin këtë video dhe të mos bëjnë ndonjë çmenduri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...