Atentat dy vëllezërve në Shkodër, dalin pamjet e para. Gjendet një makinë e djegur - Bota Sot
Atentat dy vëllezërve në Shkodër, dalin pamjet e para. Gjendet një makinë e djegur

Shkodra

Atentat dy vëllezërve në Shkodër, dalin pamjet e para. Gjendet një makinë e djegur

Më: 30 mars 2019 Në ora: 10:59
Pamje nga video

Dy vellezer ne Shkoder u ekzekutuan paraditen e sotme nga autore ende te paidentifikuar.

Viktimat jane Astrit dhe Brahim Bilali, të cilët kanë mbetur të vdekur në vend pasi jane qelluar me arme.

Gazetari i “Panorama” ka siguruar pamjet e para nga vendi i ngjarjes dhe raporton se ne Livadhe eshte gjetur edhe nje makine e djegur, e cila dyshohet se i perket autoreve qe kryen krimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...