Erë e furishme dhe reshje të dendura! Shkodra probleme me rrjetin elektrik - Bota Sot
Erë e furishme dhe reshje të dendura! Shkodra probleme me rrjetin elektrik

Shkodra

Erë e furishme dhe reshje të dendura! Shkodra probleme me rrjetin elektrik

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 12:03
Foto

Moti i keq në Shqipëri nuk ka përjashtuar as Shkodrën. Erë e furishme dhe reshje të dendura kanë përfshirë rajonin e Shkodrës gjatë dy ditëve të fundit.

Mësohet se në zonën në fjalë ka dëme në rrjetin elektrik.

Grupet e avarisë, Njësia Shkodra3 ndodhen në terren për të rikuperuar linjat e prekura dhe normalizimin e situatës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat