Zjarr i madh në Shkodër - Bota Sot
Zjarr i madh në Shkodër

Shkodra

Zjarr i madh në Shkodër

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 17:44
Ilustrim

Një vatër e madhe zjarri ka rënë në fshatin Zues në Shkodër ku dhe rrezikohen disa banesa.

Për shkak të terrenit të vështirë shuarja e zjarrit është bërë mjaft e komplikuar.

Flakët po shtohen teksa autoritetet lokale kanë kërkuar ndërhyrjen e ushtrisë dhe helikopterëve për neutralizimin e zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...