Incident i armatosur në Shkup - Bota Sot
Incident i armatosur në Shkup

Shkupi

Incident i armatosur në Shkup

Nga: Z.M Më: 24 janar 2019 Në ora: 13:46
Shkup

Një incident i armatosur para pak minutash në lagjen Maxhari në Shkup.

Të plagosur nga incidenti në fjalë ka mbetur vetëm një person dhe për momentin është jashtë rrezikut për jetë.

Siç mëson Botasot, në incident kanë marrë pjesë dy familje të cilat kanë pasur probleme të më parshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...