Aksident në Shkup, rrokulliset një makinë

Shkupi

Aksident në Shkup, rrokulliset një makinë

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Sot rreth orës 07:10 minuta në udhëkryqin mes “Aradhat Partizane” dhe “Bulevardit” 8 shtatori ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të tipit “Mini Coper” me targa të Shkupit dhe një furgoni “Mercedes”.

Sipas dëshmitarëve okularë, vetura ka kaluar në të kuqe dhe është përplasur në furgonin në fjalë dhe më pas është rrokullisur.

Nuk ka të dhëna për të lënduar, por se është shkaktuar vetëm dëm material.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat