Aksident në Shkup, humb jetën një person dhe lëndohet një fëmijë

Shkupi

Aksident në Shkup, humb jetën një person dhe lëndohet një fëmijë

Më: 11 tetor 2020 Në ora: 17:01
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë në komunikacion me pasoja fatale ndodhi sot në “Trubarev” të Shkupit.

Drejtuesi i veturës “BMW” goditi një motor, ndërsa në aksident është goditur edhe një fëmijë i mitur, informon “Sitel”.

Drejtuesi i motorit ndërrojë jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa fëmija po lufton për jetën e tij.

Drejtuesi i automjetit “BMW” u dërgua gjithashtu në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat