Një pjesë e Çarshisë së Vjetër të Shkupit nesër pa ujë

Shkupi

Një pjesë e Çarshisë së Vjetër të Shkupit nesër pa ujë

Më: 17 janar 2021 Në ora: 19:25
Foto ilustrim

Një pjesë e Çarshisë së Vjetër të Shkupit nesër do të jetë pa ujë.

Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup, informojnë se për shkak të një defekti të hidrantit zjarrfikës F-80 milimetra në rrugën “Llazar Tanev” pa numër (pas kishës Shën Spasi).

Ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë shfrytëzuesit e një pjese të Çarshisë së Vjetër.

Furnizimi me ujë do të ndërpritet prej orës  09:00 dhe do të zgjasë deri në përfundimin e aktiviteteve për mënjanimin e defektit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat