Arrestohet autori i regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit

Shkupi

Arrestohet autori i regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit

Më: 20 maj 2021 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Policia e Maqedonisë e ka vënë në pranga autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit, i cili përmes një grupi kërcënonte figura të caktuara.

Në shkëmbim të mospublikimit të videove intime të tyre, autori dhe persona të tjerë, sipas burimeve, kërkonte shuma parash.

Burime të Alsat thonë se arrestimi është kryer në qendër të Shkupit. 

Policia po merret me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat