Shilegov: Jam i bindur se mbështetësit e OBRM-PDUKM-së do të votojnë për mua

Shkupi

Shilegov: Jam i bindur se mbështetësit e OBRM-PDUKM-së do të votojnë për mua

Më: 6 shtator 2021 Në ora: 23:02
Kryetari i Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov

Kryetari i Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov tha se se OBRM-PDUKM nuk mund të del me kandidat të tyre në Shkup dhe fshihet pas kandidatëve të pavarur.

“OBRM-PDUKM ende nuk ka kandidat. Ata nuk dalin me kadidat të tyre dhe fshihen pas kandidatorës së pavarur të Arsovskës”, tha Shilegov.

Ai tha se ketë vota edhe nga OBRM-PDUKM për shkak të punës që ëhtë bërë gjatë këtyre katër viteve.

“Unë nuk e di nëse mbështetësi e mi do të votojnë për Arsovskën, por jam i bindur se për shkak të punës që kemi bërë në Shkup gjatë këtyre katër viteve, shumë anëtarë të OBRM-PDUKM-së do të votojnë për mua”, tha Shilegov.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat