Presidenti Meta takon familjen e Dritëro Agollit, këto ishin dhuratat që u shkëmbyen

Shqipëria

Presidenti Meta takon familjen e Dritëro Agollit, këto ishin dhuratat që u shkëmbyen

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 14:53
Ilir Meta me familjen e Dritëro Agollit

Presidenti Ilir Meta ka vizituar këtë ditë të fundit të 2018 familjen e Dritëro Agollit ku ka patur një takim me bashkëshortjen e shkrimtarit të ndjerë.

Meta ka postuar disa foto në rrejtin social, ku ka njoftuar se për dhuratë ka dërguar një buqetë me lule ndërsa për dhuratë vetë ka marrë një buqetë me libra të shkrimtarit të madh.

STATUSI I METËS:

Me kënaqësi të veçantë ndamë urimet e Vitit të Ri me të shtrenjtën Sadije e familjen Agolli, duke kujtuar me nostalgji Dritëroin tonë të paharruar. Me këtë rast shkëmbyem edhe buqeta: unë një buqetë me lule dhe urime, ajo një buqetë me libra të Dritëroit dhe për Dritëroin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat