Xhafaj monitoron protestën që shpërndahet me gaz lotsjellës, selfie para Kuvendit - Bota Sot
Xhafaj monitoron protestën që shpërndahet me gaz lotsjellës, selfie para Kuvendit

Shqipëria

Xhafaj monitoron protestën që shpërndahet me gaz lotsjellës, selfie para Kuvendit

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 19:12
Xhafaj monitoron protestën që shpërndahet me gaz lotsjellës

Ndërsa turma e protestuesve u shpërnda nga hedhja e gazit lotësjellës nga policia, para derës së Kuvendit u shfaq ish-Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duke monitiruar situatën nga larg. 

Ngjitur me të tre persona të tjerë nxituan të bëjnë një selfie.

Më pas krah Xhafaj u shfaq dhe deputeti tjetër socialist, Fate Velaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...