Protestuesit djegin goma dhe hedhin kapsolla drejt kordonit të policisë - Bota Sot
Protestuesit djegin goma dhe hedhin kapsolla drejt kordonit të policisë

Shqipëria

Protestuesit djegin goma dhe hedhin kapsolla drejt kordonit të policisë

Më: 5 mars 2019 Në ora: 12:32
Protesta në Shqipëri

Protestuesit kanë nisur të hedhin kapsolla në drejtim të kordonit të policisë që qëndron para hyrjes së Kuvendit.

Gjithashtu, protestuesit kanë djegur goma në shenjë proteste, ndërsa vijojnë me hedhjen e kapsollave.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...