Parashikimi i motit, 6 mars 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, 6 mars 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, 6 mars 2019

Më: 6 mars 2019 Në ora: 07:16
Foto ilustrim

Moti ditën e sotme parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellime.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, do të ketë reshje shiu me intesitet të ulët në orët e para të 24 orëshit në veriperëndim dhe në qëndër të vendit. Pas orës 10:00 do të kemi ndërprerje të reshjeve

Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Jug 1-10m/sek. Përgjatë vijës bregdetare deri 18m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet  i forcës 3-4 me lartësi vale 1.0-1.5 metër. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat