Abilekaj: Ademi nuk ka bashkëpunuar me bandat - Bota Sot
Abilekaj: Ademi nuk ka bashkëpunuar me bandat

Shqipëria

Abilekaj: Ademi nuk ka bashkëpunuar me bandat

Më: 1 prill 2019 Në ora: 23:39
Enton Abilekaj

Enton Abilekaj ka deklaruar në emisionin “Open” me Eni Vasilin se bandat dhe krimi i organizuar kanë kapur politikën në të gjithë qytetet kryesore të vendit.

Por, Abilekaj tha se kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi nuk ka dhënë një tender për bandat kriminale, ndryshe nga kolegu i saj në Durrës.

Ai tha se kryebashkiakja nuk ka bashkëpunuar me bandat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...