Meta mesazh klasës politike: Të dëgjojmë njëri-tjetrin - Bota Sot
Meta mesazh klasës politike: Të dëgjojmë njëri-tjetrin

Shqipëria

Meta mesazh klasës politike: Të dëgjojmë njëri-tjetrin

Më: 12 prill 2019 Në ora: 18:32
Presidenti i Republikës, Ilir Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i bën apel jo vetëm shoqërisë, por edhe klasës politike për të qenë të hapur ndaj mendimit kritik.

Postimi

“E kemi të domosdoshme të krijojmë një klimë të re të dëgjimit të njëri-tjetrit, jo vetëm në mjediset universitare e shoqërore, por edhe në ato politike, duke qenë gjithnjë të hapur ndaj mendimit kritik dhe përmirësues, në mënyrë që shoqëria jonë të reflektojë dhe të reformohet vazhdimisht”, ka shkruar Meta në rrjetet sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...