Deklaratë e fortë nga Ngjela: Ju tregoj se çfarë do u ndodhë 4 ministrave të Ramës - Bota Sot
Deklaratë e fortë nga Ngjela: Ju tregoj se çfarë do u ndodhë 4 ministrave të Ramës

Shqipëria

Deklaratë e fortë nga Ngjela: Ju tregoj se çfarë do u ndodhë 4 ministrave të Ramës

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:30
Spartak Ngjela

Avokati Spartak Ngjela tha se nuk ka krizë dhe as nuk ka revoltë popullore.

Sipas tij Reforma në Drejtësi do të zhdukë korrupsionin në Shqipëri.

Ai kujtoi kët% mbrëmje në “Open” edhe deklaratën e tij disa ditë më parë ku tha se vetë kryeministri shqiptar Edi Rama i ka thënë se tre nga ministrat e tij i kap Reforma në Drejtësi.

Ngjela tha se kjo do të ndodhë se edhe Rama nuk e përgënjeshtroi këtë.

“Nuk kemi krizë. Ata nuk janë kundër qeverisë. Ata janë kundër kryeministrit. Atë e kap vetë Reforma në Drejtësi. Reforma në Drejtësi më merr 3 apo 4 ministra”, tha Ngjela në Open.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...