Njoftim per përkeqësim të motit, kujdes më 22-23 prill - Bota Sot
Njoftim per përkeqësim të motit, kujdes më 22-23 prill

Shqipëria

Njoftim per përkeqësim të motit, kujdes më 22-23 prill

Më: 22 prill 2019 Në ora: 09:04
Ilustrim

Ne daten 22-23 prill moti do te perkeqesohet, njoftoi Drejtoria Detare.

Bregdeti yne do te perfshihet nga era me drejtim jug-lindje dhe forca e detit do te jete 7 shkalla Boufort. Me qellim parandalimin e cdo situate te papritur per shkak te kushteve atmosferike kerkojme bashkepunimin e te gjithe subjekteve qe ushtrojne veprimtari ne fushen e detarise, per te marre te gjitha masat e nevojshme per sigurimin e mjeteve ne port dhe rritje e gadishmerise se ekuipazhit ne mjetet lundruese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...