Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë në datat 12-13 korrik - Bota Sot
Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë në datat 12-13 korrik

Shqipëria

Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë në datat 12-13 korrik

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 18:33
Ilustrim

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë dy ditëve në vazhdim, më datat 12-13 korrik.

Sipas njoftimit të OSSHE, ndërprerja do të jetë në vazhdën e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 korrik

01:00-03:00

rruga “Ali Visha”

03:00-04:00

rruga “Pjetër Budi”, 

04:00-05:00

Rruga “Drago Siliqi”, 

09:00-13:00

rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”,  

9:30-15:00

Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00

rruga “Sami Frashëri”  pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

09:00-16:00

rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00

rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza"

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat