Elbasan, 27-vjeçari me makinë përplas këmbësoren - Bota Sot
Elbasan, 27-vjeçari me makinë përplas këmbësoren

Shqipëria

Elbasan, 27-vjeçari me makinë përplas këmbësoren

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:38
Ilustrim

Një këmbësore është aksidentuar në Elbasan nga një automjet.  Policia thotë se aksidenti ka ndodhur në Bulevardin "Qemal Stafa"

"27-vjeçari me iniciale J.Gj  duke drejtuar mjetin tip "Volksëagen", ka aksidentuar këmbësoren shtetasen M.H., e cila është transportuar në Spitalin e  Traumës Tiranë, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve", sqaron policia.

Materiale hetimor i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale "Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...