Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht - Bota Sot
Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Shqipëria

Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 00:18
Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari, ndodhet në SHBA.

“Tre tropojanë në NYC duke darkuar! Faleminderit për mikëpritjen dhe darkën miqësore. (Me mjeshtrin, z. Fadil Berisha & mikun tim z. Avni Mustafaj)”, shkruan ajo, në një foto postuar gjatë takimit të sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...