Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht - Bota Sot
Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Shqipëria

Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 00:18
Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari, ndodhet në SHBA.

“Tre tropojanë në NYC duke darkuar! Faleminderit për mikëpritjen dhe darkën miqësore. (Me mjeshtrin, z. Fadil Berisha & mikun tim z. Avni Mustafaj)”, shkruan ajo, në një foto postuar gjatë takimit të sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat