Reforma në Drejtësi/ Rama: Shihni armiqtë e saj dhe kuptoni sa jetike është! - Bota Sot
Reforma në Drejtësi/ Rama: Shihni armiqtë e saj dhe kuptoni sa jetike është!

Shqipëria

Reforma në Drejtësi/ Rama: Shihni armiqtë e saj dhe kuptoni sa jetike është!

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:04
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Twitter ka reaguar në lidhje me 3-vjetorin e Reformës në Drejtësi.

Kreu i qeverisë thotë se “mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane”.

Kryeministri Rama në Twitter:

3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi,mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane⚖ #KrenarpërPS🌹dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen🇦🇱🇺🇸🇪🇺

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...