Elbasan, makina del nga rruga, përfundon në kanal - Bota Sot
Elbasan, makina del nga rruga, përfundon në kanal

Shqipëria

Elbasan, makina del nga rruga, përfundon në kanal

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 18:08
Foto ilustrim

Një automjet ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur në një kanal.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10 në aksin që lidh qendrën e qytetit të Elbasanit me lagjen NSHU të këtij qyteti , pranë Tregut Agroushqimor .

Dyshohet se disa persona mbetën të plagosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat