Pamje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën vëllai i deputetes - Bota Sot
Pamje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën vëllai i deputetes

Shqipëria

Pamje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën vëllai i deputetes

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 15:51
Foto

Mbrëmjen e 19 tetorit, 37-vjeçari Elton Maçolli ndërroi jetë në një aksident të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan.

Vëllai i deputetes së Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një kamion; një përplasje kjo që përfshiu në flakë makinën me gaz të viktimës.

Top Channel ka siguruar pamje të aksidentit fatal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat