E premte për tu shijuar/ Surprizat e motit për nesër - Bota Sot
E premte për tu shijuar/ Surprizat e motit për nesër

Shqipëria

E premte për tu shijuar/ Surprizat e motit për nesër

Më: 16 janar 2020 Në ora: 23:27
Foto ilustrim

Edhe e premtja do të vazhdojë të mbetet me mot të kthjellët dhe pa reshje shiu ose dëbore në zonat malore.

E premte, 17 janar 2020. Parashimi i IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt.17) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 3 / 13 °C

në vendet e ulëta: 2 / 12 °C

në vendet malore: 0 / 7 °C

ERA

Nesër (e premte, dt.17) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat