Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar në Kurbin - Bota Sot
Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar në Kurbin

Shqipëria

Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar në Kurbin

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 22:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar në Kurbin

Syri.net siguron pamjet nga momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Marku dhe Bujar Lika (Hasani).

Ngjarja ndodhi në hollin e një hoteli në aksin rrugor Lezhë-Mamurras afër kryqit të Gjormit.

Siç shihet në pamjet e mëposhtme, vrasësi hyn brenda hotelit me një fanellë që mban mbishkrimin Policia, ndërsa mban në dorë një kallashnikov.

Sapo vihet re nga viktimat, viktimat reagojnë me armë çka ka sjellë edhe një përplasje të armatosur mes palëve, ku i plagosur mbetet edhe atentatori.

Bujar Lika humbi jetën në vendngjarje, ndërsa Marku humbi jetën në spital.

Edhe sot, pas më shumë se dy javësh, policia nuk ka asnjë të dyshuar për ngjarjen

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat