Edhe Fieri mbulohet nga mjegulla, krijohet vështirësi në qarkullim

Shqipëria

Edhe Fieri mbulohet nga mjegulla, krijohet vështirësi në qarkullim

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:29
Fier

Edhe qyteti i Fierit është mbuluar nga mjegulla mbrëmjen e sotme, veç Durrësit dhe Lezhës.

Në qytet është krijuar vështirësi në lëvizjen e makinave.

Qarkullimi i tyre ka qenë i paktë për shkak të orës policore.

Për shkak të mjegullës mjetet kanë qarkulluar në mënyrë të ngadaltë për të shmangur aksidentet e mundshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat