Berisha: Kryepidemiologia e vendit, në konflikt interesi, ish-kunata e Ramës dhe kunata e ministrit të familjes

Shqipëria

Berisha: Kryepidemiologia e vendit, në konflikt interesi, ish-kunata e Ramës dhe kunata e ministrit të familjes

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 22:14
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se ajo që bën kryepidemiologen në vend, nuk është epidemiologu, por pneomologe.

Berisha: Ajo që bën kryepidemiologen në vend, nuk është epidemiologu, por pneomologe. Ajo është ish-kunata e Ramës dhe aktualisht kunata e ministrit të familjes. Çfarë mendon se ajo ka hallin e qytetarëve, apo të ish-kunatit dhe kunatit.

Ajo ka halla që t’ua zbardhë faqen e zezë ministrit të familjes dhe xhahilit të Surrelit.

Ajo ka konflikt interesi. Po ashtu edhe një mjeke tjetër e njohur për militantizmin e saj me PS-së, që është Silva Bino. Ajo është një strofull konflikti interesi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat