Linjat ajrore të Edi Ramës janë si ‘Karroca e Dylit’ - Bota Sot
Linjat ajrore të Edi Ramës janë si ‘Karroca e Dylit’

Shqipëria

Linjat ajrore të Edi Ramës janë si ‘Karroca e Dylit’

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 22:17
Sali Berisha.

Kompanitë ajrore janë kthyer në një tmerr të vërtetë për qytetarët shqiptarë. Sot me qindra qytetarë shqiptarë u është dashur të qëndrojnë me orë të tëra në aeroport, dhe askush nga kompani nuk i ka sqaruar se përse është shtyrë me disa orë udhëtimi për në Perugia.

Mesazhi i qytetarit është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri në Facebook:

Linjat ajrore të Kallam Dështakut si karroca e Dylit! sb

“Nuk eshte turp qe tallin menderen keta me njerezit e shkrete qe ngelen rrugeve, vetem sot Tirane - Perugia anullohet dhe Tirane -Pisa nuk dihet do niset apo jo? Mbi 500 veta kane gjithe diten ne aeroport.Kjo eshte Blue panorama apo albëings ca ja vene emrin keta Kjo eshte Blue.panorama apo albëings ca ja vene emrin keta”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...