Masakra e Matit/ Ndoka: Nga përdhunimi, kaluan në vrasje! - Bota Sot
Masakra e Matit/ Ndoka: Nga përdhunimi, kaluan në vrasje!

Shqipëria

Masakra e Matit/ Ndoka: Nga përdhunimi, kaluan në vrasje!

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:40
Nard Ndoka

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka reaguar pas  masakrës së sotme në Mat, ku u vranë 3 persona dhe një tjetër u plagos, ku autori i krimit ishte një eksponent i PS-së.

Përmes një postimi në Facebook, Ndoka duke ju referuar ngjarjeve të fundit ironizon Rilindjen, duke thënë se ata kaluan nga përdhunimi në vrasje.

Ja postimi i Ndokës:

‘Nga perdhunimi, kaluan në vrasje; “rilindje”!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera