Parashikimi i motit, e premte 19 tetor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e premte 19 tetor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e premte 19 tetor 2018

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Moti për ditën e sotme  parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare kalimtare në pjesën e dyte të ditës në relievet malore në lindje të territorit si dhe veriperëndim.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ketë reshje shiu të dobta në orët e mesditës dhe në orët e drekës në relievet e larta malore në Alpe.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim  1-10m/s. Deti parashikohet i forcës 1 me lartësi vale 0.8 metër. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...