Laboratori i heroinës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një tjetër prej të arrestuarve - Bota Sot
Laboratori i heroinës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një tjetër prej të arrestuarve

Shqipëria

Laboratori i heroinës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një tjetër prej të arrestuarve

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 20:37
Foto ilustrim

Identifikohet një tjetër person, prej të arrestuarve të sotëm për laboratorin e heroinës, të gjetur ën has.

Ai është Flamur Bisho Çela, shofer i zjarrfikëseve të Shkodrës, prej 26 vitesh.

Gjendet i pajetë një shqiptar në Zvicër, policia zbardh shkakun e vdekjes së adoleshentit

Më herët, u mësua se katër të arrestuarit e  tjerë, ishin babë e bir, pronarë ët shtëpisë, Xhavit e Mustaf Shuti, si edhe V .B.,  dhe A. Shuti.

Fillimisht ka qenë policia lokale e Hasit ka evidentuar një objekt ku dyshohet se përpunohej heroina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...