Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 07:34
Ura e Frëngut, Vlorë. Vjeshtë 2018

E diel, 4 nëntor: moti do të mbetet në të njëjtata kushte atmosferike, pra me vranësira mesatare deri të dendura dhe kthjellime të përkohshme. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE)  Jugperëndim (SW) me shpejtësi  7 m/sek në bregdet. 

Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore         10/20°C 

Zonat e  ulëta          11/26°C

Zonat  bregdetare   15/26°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat