Presidenti Meta dekoron ish-ambasadorin Arvizu - Bota Sot
Presidenti Meta dekoron ish-ambasadorin Arvizu

Shqipëria

Presidenti Meta dekoron ish-ambasadorin Arvizu

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:24
Ilir Meta dhe Aleksandër Arvizu

Presidenti Ilir Meta dekoroi ish ambasadorin e SHBA-së në Shqiëri, Aleksandër Arvizu.

Ceremonia u mbajt në institucionin e Presidencës në prani të shumë personaliteteve shqiptare.

Vetë ish ambasadori u shpreh i emocionuar për këtë nderim që i bëhet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...