Ish-kreu i SHISH: Vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi - Bota Sot
Ish-kreu i SHISH: Vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi

Shqipëria

Ish-kreu i SHISH: Vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 23:56
Fatos Klosi

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, shprehet se vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi pas asaj që ndodhi në Bularat.

Klosi: Lajmet i kemi marrë nga mediat dhe ato bëjnë komentet si të duan. Nuk them që është rastësi se u bënë një çikë si shumë dhe është një periudhë që lidhet me atë që ndodhi 1 muaj më parë. Të thuash rastësi i bie një çikë shkurt dhe mbase gabon rëndë. Por një gjë duhet të kemi parasysh. Ka vrasje si ajo e Korfuzit që është shumë e rëndë. Rasti kur shqiptari i ka ngelur në dorë rajoneve të policisë që po është aq e rëndë. Ka edhe vrasje që lidhen me krimin. Duhet t'i ndajmë. Nuk i quaj rastësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...