Hylkije Xhema vuan nga epilepsia, sado pak nga ju është shumë për të

Sociale

Hylkije Xhema vuan nga epilepsia, sado pak nga ju është shumë për të

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 07:58
Hylkije Xhema

Hylkije Xhema nga komuna e Vushtrrisë, është duke kaluar në momente të vështira, ajo po vuan nga sëmundja e epilepsisë dhe ka nevojën për ndihmën tuaj.

Ajo jeton me prindërit dhe nipin e saj jetim dhe familja s’ka mundësi për shërimin e saj.

Edhe ku jeton, ua ka ndërtuar humanisti Halil Kastrati në bashkëpunim me kryetarin, Xhafer Tahiri, por Hylkijes iu shtuan edhe sprova të tjera, ku u operua në gji dhe tani u diagnostifikua edhe me “Carcinoma Bronkiale” dhe tani ka gjakderdhje.

Prandaj, ata që kanë mundësi, u bëhet thirrja që t’i ndihmojnë asaj, pasi është në pyetje një jete.

I keni të bashkangjitura llogaritë bankare.

Image
Dokumenti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat