Shqetësim për dhunën me bazë gjinore - Bota Sot
Shqetësim për dhunën me bazë gjinore

Sociale

Shqetësim për dhunën me bazë gjinore

Më: 20 shkurt 2018 Në ora: 07:07
Ilustrim

Dhuna me baze gjiniore vazhdon te jete nje nga problemet shqetesuese per shoqerine shqiptare, gje qe eshte bërë e qartë edhe në raportet e Agjencise se OKB-së per cilesine gjinore dhe fuqizimin e grave si dhe ne ate te Grupit te eksperteve te keshillit te Europes.

Kronika e Zerit te Amerikes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat