Premtimi për gruan në “Dua të të bëj të Lumtur”: Të betohem që nuk do të luaj më bixhoz

Sociale

Premtimi për gruan në “Dua të të bëj të Lumtur”: Të betohem që nuk do të luaj më bixhoz

Më: 11 mars 2018 Në ora: 18:23
Varësia e tij ndaj lojërave të fatit nis që prej kohës së adoleshencës, kur edhe pse vetëm një 14-vjeçar

Një nga historitë më të forta këtë të shtunë në “Dua të të bëj të Lumtur”, ishte ajo e Vangjelit, i cili zgjodhi studion e “Dua të të bëj të lumtur” për t’i kërkuar falje bashkëshortes dhe për t’i premtuar se nuk do të luajë më kurrë bixhoz.

Varësia e tij ndaj lojërave të fatit nis që prej kohës së adoleshencës, kur edhe pse vetëm një 14-vjeçar, Vangjeli kishte nisur të vinte në lojë paratë e biznesit të familjes.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat