Kosova përmbyllë fazën e grupeve

Tenis

Kosova përmbyllë fazën e grupeve

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 12:20
Kosova përmbyllë fazën e grupeve

Kosova ka përmbyllur ndeshjet në fazën e grupeve në Kampionatin Botëror Billie Jean King Cup 2021 në Vilnius të Lituanisë.

Kosova ishte në grupin C dhe u përball me Nigerinë dhe me Lituaninë.

Vajzat tona dhanë maksimumin pavarësisht rezultateve.

Tashmë pritet të mësohet kundërshtari i radhës për zënien e njërës nga pozitat nga të gjitha shtetet pjesëmarrëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat