Presidenti i FTK-së, Jeton Hadergjonaj: Unë e paskam fatin të festoj ditëlindjen time në të njëjtën datë me ‘Bota sot’

Tenis

Presidenti i FTK-së, Jeton Hadergjonaj: Unë e paskam fatin të festoj ditëlindjen time në të njëjtën datë me ‘Bota sot’

Nga: K.G. Më: 26 qershor 2021 Në ora: 14:39
Presidenti i FTK-së, Jeton Hadergjonaj: Unë e paskam fatin të festoj ditëlindjen time në të njëjtën datë me ‘Bota sot’

Presidenti i Federatës së Tenisit të Kosovës, Jeton Hadergjonaj, uron 26 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

E veçanta është se Hadegjonaj po sot e ka datëlindjen e tij dhe është i lumtur që e ka po këtë datë me gazetën me renome ‘Bota sot’.  

“Gazeta ‘Bota sot’ i mbush 26 vite. Media e respektuar që çdoherë është pranë sportistëve tanë. Unë e paskam fatin të festoj ditëlindjen time në të njëjtën datë me ‘Bota sot’. 

Të kemi shëndet së bashku. Drejt sukseseve në të gjitha fushat e jetës”, uron Hadergjonaj. 

Redaksia e gazetës “Bota sot”, ju uron datëlindjen Jetonit dhe i dëshiron shumë e shumë vite të lumtura e me suksese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat