Jelena me gjuhë provokuese paralajmëron: Novak Gjokoviqi do të vijë në Kosovë!

Tenis

Jelena me gjuhë provokuese paralajmëron: Novak Gjokoviqi do të vijë në Kosovë!

Nga: K.Goca Më: 21 shtator 2021 Në ora: 13:20
Jelena me gjuhë provokuese paralajmëron: Novak Gjokoviqi do të vijë në Kosovë!

Duket se bëri një shëtitje cep e cep të Republikës së Kosovës, u frymëzua dhe në fund tha se edhe burri i saj do të vijë në Kosovë.  

E thotë Jelena, gruaja e provokatorit Novak Gjokoviq, tenisti që ka shkaktuar skandalet të shumta në vitet e fundit, deri të thirrjet nacionaliste kundër shqiptarëve! 

“Si pjesë e punës së Fondacionit ‘Novak Gjokoviq’, Jelena vizitoi Patriarkanën e Pejës, Manastirin e Deçanit dhe Hoxhën e Madhe.

Ajo luante tenis me fëmijët dhe portali lokal Gorazhdevci transmeton fjalët e saja”, shkruan media serbe “Nova.rs”.

"Unë do t'i them Novakut se atdheu i tij është po aq i bukur sa i imi. Unë kam ardhur këtu, por ai do të vijë me mua pas disa javësh", tha Jelena Gjokoviq në Hoxhë të Madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat