Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje - Bota Sot
Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje

Tirana

Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 09:07
Ilustrim

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë.

Viktima është rreth 45 vjeç dhe nuk dihen shkaqet e vdekjes së saj.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e viktimës si dhe zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...