Tërmeti i fuqishëm çan pallatin në “Don Bosko” - Bota Sot
Tërmeti i fuqishëm çan pallatin në “Don Bosko”

Tirana

Tërmeti i fuqishëm çan pallatin në “Don Bosko”

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 17:31
Pallati në “Don Bosko”

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot Shqipërinë, ka dëmtuar rëndë dhe një pallat në zonën e “Don Boskos” në Tiranë.

Siç shihet dhe në foto tërmeti ka çarë në dysh ndërtesën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...