Aksident i rëndë në Astir - Bota Sot
Aksident i rëndë në Astir

Tirana

Aksident i rëndë në Astir

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 16:35
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Astirit në Kryeqytet.

Si pasojë e aksidentit më motor janë plagosur dy persona dhe ndodhen në kujdesin e mjekëve.

Nga përplasja e fortë ata kanë përfunduar të shtrirë në asfalt.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe ambulancat për të marrë të plagosurit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat