OFL në Tiranë: U kërkon deklarimin e pasurisë dy të dënuarve për vjedhje, njëra grua - Bota Sot
OFL në Tiranë: U kërkon deklarimin e pasurisë dy të dënuarve për vjedhje, njëra grua

Tirana

OFL në Tiranë: U kërkon deklarimin e pasurisë dy të dënuarve për vjedhje, njëra grua

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 16:04
OFL

Efektivët e Operacionit Forca e Ligjit i kërkojnë deklarimin e pasurisë 2 personave në Tiranë, me precedent kriminal.

Burmet bëjnë të ditur se personat qe duhet të deklarojnë pasurinë janë:

Laureta Kokoshi (Salkurti), banuese në Tiranë, e dënuar për veprën penale “Vjedhja me armë”;

Markel Balazi (Bablozi), banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “Vjedhja me armë”;

Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat