Zbulohet foto/ Kush është biznesmeni 37-vjeçar që u gjet i vdekur në vilën e tij në Tiranë - Bota Sot
Zbulohet foto/ Kush është biznesmeni 37-vjeçar që u gjet i vdekur në vilën e tij në Tiranë

Tirana

Zbulohet foto/ Kush është biznesmeni 37-vjeçar që u gjet i vdekur në vilën e tij në Tiranë

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 20:31
Eugert Lazaj, u gjet sot i pajetë në vilën e tij luksoze në periferi të Tiranës.

Eugert Lazaj, u gjet sot i pajetë në vilën e tij luksoze në periferi të Tiranës.

Sipas policisë dyshohet se ai ka kryer vetëvrasje.

37-vjeçari ishte pronar i kompleksit “Adorions Palace” një resorti luksoz në Maminas.

Pranë trupit të viktimës u gjet dhe një pistoletë.

Megjithatë rrethanat janë ende të paqarta dhe po hetohen nga policia.

Image
Eugert Lazaj

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat