Tiranë/ Makina përplas motorin dhe ‘zhduket’

Tirana

Tiranë/ Makina përplas motorin dhe ‘zhduket’

Më: 1 mars 2021 Në ora: 00:53
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Rinasit, ku një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për identifikimin dhe kapjen e mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat