Pamje fantastike/ Parku i Liqenit të Tiranës ‘ndizet’ nga ngjyrat e pranverës

Tirana

Pamje fantastike/ Parku i Liqenit të Tiranës ‘ndizet’ nga ngjyrat e pranverës

Më: 4 mars 2021 Në ora: 13:01
Parku i Liqenit të Tiranës

Pranvera ka trokitur në Tiranë! Temperaturat e ulëta dhe reshjet i kanë lënë vend motit të ngrohtë dhe qiellit plot shkëlqim mbi kryeqytet!

Parku i Liqenit Artificial është një nga destinacionet kryesore të qytetarëve të Tiranës, për të kaluar një mëngjes apo pasdite në ajrin e pastër me të dashurit, miqtë apo vegjlit e tyre.

Shihni fotot e mëposhtme të realizuara nga LSA, në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit, që është “ndezur” nga ngjyrat e pranverës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat